• All-teeth fixed restoration Picture

Odzyskaj jakość życia z umocowaną na stałe rekonstrukcją na implantach firmy Straumann

Nawet najlepsza konwencjonalna proteza zawsze będzie ciałem obcym w Twoich ustach, wymagając szczególnej pielęgnacji. W przeciwieństwie do tego, pełna rekonstrukcja wszystkich zębów na implantach pozostaje bezpiecznie na miejscu, wygląda naturalnie i wymaga mniej uwagi.
Stworzone by dopasować się do naturalnego uśmiechu
Kiedy mówimy o zdrowych zębach, nie liczy się tylko ich funkcja, na którą zwracamy szczególną uwagę. Zęby grają kluczową rolę w naszym wyglądzie fizycznym, a dodatkowo uśmiechanie się jest zdrowe. Dlatego też, rekonstrukcje Straumann dopasowują się do Twoich naturalnych zębów, przywracając Ci uśmiech.
Leczenie implantologiczne może przywrócić estetykę, komfort oraz jakość życia. Ma to pozytywny wpływ na Twoją pewność siebie i ogólny stan psychiczny dzięki zębom, które wyglądają, funkcjonują oraz odczuwalne są jak naturalne zęby.
Oprócz przywrócenia funkcji zębów, naturalnie wyglądająca i perfekcyjnie dopasowana rekonstrukcja ma ogromy wpływ na wygląd Twojej twarzy. Ponieważ implanty odpowiadają działaniom naturalnych zębów, dzięki nim siła gryzienia ponownie zostaje przeniesiona na kość. Taka stymulacja pomaga zachować zdrowie i objętość kości, a w efekcie kształt profilu Twojej twarzy.
Straumann może pomóc Ci polepszyć jakość życia poprzez znalezienie właściwego rozwiązania:
  • Rekonstrukcja funkcji
  • Przywrócenie uśmiechu
  • Podniesienie pewności siebie
Co to jest implant
Dokonywanie wyboru
Zachowywanie kości
Rekonstrukcja na implantach może przywrócić jakość życia, której mogło Ci brakować od czasu utraty zębów.
Ponadto, przywrócona zostaje Twoja zdolność do jedzenia, mówienia i śmiania się, a fizyczny wygląd będzie bardziej atrakcyjny.
Z pomocą komponentów Straumann brakujące zęby zarówno w szczęce jak i żuchwie mogą zostać uzupełnione w postaci pełnego okrężnego mostu opartego na czterech do sześciu implantach.
Implanty te zapewniają stabilne i trwałe podparcie dla mostu i sztucznych zębów. W zależności od indywidualnego przypadku tymczasowy most może zostać umocowany już w dniu zabiegu lub zaraz po.
Jeśli brakuje Ci wszystkich lub większej ilości zębów i chciałbyś zamienić swoją aktualną protezę wyjmowaną na rozwiązanie umocowane na stałe, oto procedura, której możesz się spodziewać:
KROK 1: Badanie wstępne i planowanie
Analizowane są Twoje oczekiwania oraz stan zdrowia. Są to podstawy do ustalenia odpowiedniego dla Ciebie planu.
KROK 2: Chirurgia i rozwiązanie tymczasowe
Implanty zostają wprowadzone oraz pobierany jest wycisk. W zależności od indywidualnego przypadku, lekarz może zadecydować o umocowaniu rozwiązania tymczasowego natychmiast.
KROK 3: Pobranie wycisku i rekonstrukcja ostateczna
Po pobraniu wycisku ostateczna rekonstrukcja zostaje zlecona do wykonania w laboratorium. Zostanie ona umocowana w Twoich ustach po pełnym wygojeniu implantów.