Opinie pacjentów

“Straciłam ząb podczas jazdy na rowerze w wieku 12 lat. Przez wiele lat zwlekałam z decyzją o zabiegu, dlatego kiedy w wieku 30 lat zdecydowałam się na wszczepienie implantu, zmagałam się już z utratą kości, wymagającą jej przeszczepu przed implantacją. Oba zabiegi przebiegły pomyślnie, a moje marzenie się w końcu spełniło! Wcześniej nie czułam się swobodnie w towarzystwie, teraz kocham się śmiać i pozować do zdjęć, a dodatkowo moje usta wyglądają na pełniejsze!”

Suse S., 47 lat, nauczycielka

“Z całą pewnością poleciłabym leczenie implantami dobremu znajomemu lub członkowi rodziny, który rozważa tego typu opcję, ponieważ uczyniło to moje życie łatwiejszym. Jest to prosta procedura i trwałe rozwiązanie, o które nie będziesz musiał się już więcej martwić.”

Carly, 25

“Zaczęłam tracić zęby jeszcze zanim skończyłam 20 lat, co zmusiło mnie do zaczęcia noszenia protezy. Z powodu zakłopotania w ogóle się nie uśmiechałam. W zeszłym roku straciłam swój ostatni ząb i mój dentysta zalecił mi pełną odbudowę przy użyciu implantów. Diagnoza była szybka. Zabieg odbył się w sobotę rano i już pod koniec dnia proteza została zamontowana w moich ustach. Poczułam się jak nowa osoba! Nie czuję się już zakłopotana i uśmiecham się do każdego!”

Irene C., 59 lat, na emeryturze

“Jakość mojego życia zdecydowanie poprawiła się – to było dla mnie błogosławieństwo. Od ponad 17 lat nie martwię się jedzeniem czy mówieniem, a to dla mnie ogromna ulga. Z całym przekonaniem polecam implanty.”

Ray, 75

“Zdecydowanie rekomenduję implanty w przeciwieństwie do innych rozwiązań. Wiem, że niektórzy mogą obawiać się tej inwestycji, jednak w perspektywie długoterminowej to najlepsze wyjście.”

Mary, 64

“Miałam do wyboru: most lub implant. W długoterminowej ocenie opłaca się wybrać implant – jest to najlepszy sposób, aby cieszyć się posiłkami, bez martwienia o to, że coś może się wydarzyć w nadchodzących latach.”

Sally, 61

“Moje implanty stały się częścią mnie. Odkąd zostały umieszczone, nawet o nich nie myślę. Nie odczuwam żadnego dyskomfortu, ponieważ dbam o nie tak, jak o własne zęby – szczotkuję, używam nici dentystycznej i czasami zapominam, że tuż obok naturalnego zęba znajduje się implant.”

“Moje życie uległo zmianie na lepsze, ponieważ teraz nie muszę już zastanawiać się, zanim się uśmiechnę i mogę komfortowo spotykać ludzi, wołając do nich „Cześć!”. Na co dzień pracuję wśród ludzi i cieszę się słysząc, jak komplementują mój uśmiech. Jestem bardziej zrelaksowana i częściej wychodzę z domu.”

Matiel, 67