Loading...

Więcej niż rozwiązanie stomatologiczne.
Udoskonalona jakość życia.

Implanty Straumann Group przywracają korzyści i poczucie bezpieczeństwa z posiadania silnych i zdrowych zębów. Możesz pewnie gryźć jabłka, swobodnie rozmawiać i ponownie się śmiać.

Poczuj się pewnie i beztrosko raz jeszcze podczas kontaktów z innymi osobami – bez względu na to czy jest to rozmowa o interesach, swobodna dyskusja z przyjaciółmi i rodziną czy zwyczajna przyjemność z pocałunku.

Naturalnie wyglądająca pełna proteza na implantach nie tylko przywraca uśmiech ale również przenosi ponownie siły gryzienia na kość. Jest to niezbędne dla pobudzania kości i w efekcie utrzymania jej kształtu i całego wyglądu twarzy.
Pojedyncza korona na implancie także umożliwia utrzymanie zdrowia i nienaruszenie sąsiadujących zębów, które to wspólnie z implantem odpowiadają za naturalny wygląd.
Aby uzyskać więcej informacji na temat rekonstrukcji na implantach – kliknij tutaj.

Proteza z silnymi naturalnie wyglądającymi zębami podnosi Twoją pewność siebie oraz pozwala Ci na powrót do komfortu z dawnych lat.

Bez względu czy wyjmowane czy umocowane na stałe rozwiązanie na implantach jest to najlepszy wybór zapewniający naturalny wygląd oraz wysoki poziom komfortu. Tradycyjne rozwiązania bardzo często powodują podrażnienia, powstawanie obolałych miejsc oraz w wielu przypadkach niestabilność.

Portfolio firmy Straumann pozwala na odbudowę pojedynczych braków zębowych, braku kilku zębów, jak również całkowitego bezzębia. Dzięki innowacyjnej powierzchni Straumann® SLActive®1 (skrócony czas gojenia) oraz materiałowi Roxolid®2 rozwiązanie rekonstrukcyjne może zostać całkowicie dopasowane do Twoich specyficznych potrzeb i wymagań.

Zapraszamy na krótką podróż wgłąb Straumann’a.

1 Lista naukowych publikacji: www.mojnowyusmiech.pl/slactiveref 2 Lista naukowych publikacji: www.mojnowyusmiech.pl/roxolidref